Punkt odbioru osobistego:

Nasz punkt odbioru osobistego znajduje się w okolicach Warszawy pod adresem:

 

HAYLOFT Altmaster Logistyka – hala nr 1

ul. Ogrodowa 15

05-555 Grzędy

Nasz punkt odbioru czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16, jednak zamówienie możesz odebrać niekiedy także w innych godzinach – w tym celu skontaktuj się z nami telefonicznie (pod numerem 888 758 496), postaramy się umożliwić Ci odbiór o dogodnej porze!

Odbiór zamówienia jest możliwy dopiero po uzyskaniu informacji od obsługi sklepu, że zostało ono skompletowane i przygotowane do odbioru!

Nasz punkt odbioru znajduje się w magazynie logistycznym Altmaster Logistyka. Aby odebrać zamówienie należy wjechać przez bramę oraz szlaban, a następnie kierować się prosto. Po prawej stronie zobaczysz rampy do załadunku.

Szukaj rampy z numerem 2. Obok niej znajdują się drzwi z wejściem po schodkach. Przy drzwiach znajduję się dzwonek. Zadzwoń nim, aby wezwać obsługę. W zależności od tego jak duże jest zamówienie obsługa przyniesie twoje zamówienie lub przy większych zamówieniach paszowych ewentualnie skieruje Cię do bramy, przy której można dogodnij zapakować paszę do samochodu.

Z góry przepraszamy, jeżeli zajmie to chwilę – magazyn ma około 5000 metrów kwadratowych, więc podróżowanie po nim to mała wyprawa 🙂

 

0